Бібліотека

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». В.О. Сухомлинський.

Бібліотека ДНЗ «Чортківське ВПУ» створена з дня заснування училища у 1984 році.

Бібліотека – одна з найважливіших ланок людської цивілізації. Щоб відповідати цьому високому призначенню, треба завжди бути на рівні часу. Тому життя з кожним днем вимагає нових ідей, знань, поглядів для реалізації основного завдання: збирання та зберігання джерел інформації, надання читачам швидкого, вільного доступу до знань та інформації в усіх формах.

Сьогодні до послуг учнів читачів книжковий фонд,  який нараховує більше 3000 примірників художньої літератури, 13 періодичних видань, 12000 підручників за предметами та читальний зал на 60 місць.

Бібліотека обслуговує 522 читачі, з них:

  • 436 учнів;
  • 86 вчителів та працівників училища.

Бібліотека ДНЗ «Чортківське ВПУ» є осередком інтелектуальної культури та центром якісного і оперативного інформування педагогічного та учнівського колективів.

Головною метою своєї діяльності бібліотека вбачає у  виховуванні гідних громадян, всебічно розвинених особистостей з широким світоглядом, високим рівнем інтелекту, здатних адаптуватися до вимог сучасного життя, висококваліфікованих спеціалістів, які могли б втілювати новітні перетворення у виробництво. Створювати для користувачів комфортних умов, які сприяли б оперативному, якісному, повному, отриманню потрібної інформації.

Основними напрямками роботи бібліотеки є:

  • Надання допомоги здобувачам освіти в освоєнні навчальних програм та оволодінні майбутніми професіями;
  • Сприяння розвитку та розширенню інтересів та здібностей учнів;
  • Знайомство з основами бібліографії;
  • Сприяння вихованню гармонійної, морально-досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку та відкритої до інтелектуального і творчого розвитку;
  • Прищеплення і зміцнення любові до книги; Навчання орієнтуватися та самостійно  працювати над книгою;
  • Допомога викладацькому складу в поліпшенні навчального процесу, згідно з яким продовжувати формування книжкового фонду.

 

Працює бібліотека щоденно з 8.00 до 17.00

Обідня перерва з 12.00 до 13. 00

Вихідні дні: субота, неділя

Ласкаво просимо!

Організація роботи бібліотеки ДНЗ «Чортківське ВПУ»