«Будь помітним на дорозі!»

З 1 по 30 вересня 2023 року в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі».

З метою залучення здобувачів освіти до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі, у Державному навчальному закладі «Чортківське вище професійне училище» було проведено виховну годину на тему «Будь помітним на дорозі!». Класний керівник 11 групи Наталія ФАРІЙОН ознайомила здобувачів освіти з основними правилами та обовʼязками учасників дорожнього руху, особливу увагу було приділено використанню світловідбиваючих елементів для пішоходів. Адже світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках. Вони відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто. Під час виховної години продемонстровано такі світловідбиваючі засоби як флікера, повʼязки, брелоки та жилети. Завершальним етапом виховного заходу стала робота здобувачів освіти з ситуаційними картами. В ході якої, кожен учасник зумів провести самооцінювання отриманих знань і проаналізувати основні дорожні ситуації за участі пішоходів.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x