Безпечний інтернет

Надзвичайно приємно, коли здобувачі освіти прагнуть спробувати себе у ролі викладача, наставника 👨‍🏫. Це не тільки підвищує почуття відповідальності, але й виховує повагу до праці педагога.🗓 Сьогодні, 1️⃣5️⃣ листопада 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року, в групі №17 з професії “Машиніст холодильних установок” відбулася виховна година на тему: “Безпечний інтернет”. А родзинкою 👍було те, що захід підготував учень Іван МІРОШНИЧЕНКО. В ході заходу, Іван розповів про користь Інтернету, а також правила спілкування в Інтернеті.

Сьогодні, 27.02.24р., учні 26 групи мандрували країнами світу. Неймовірний показовий урок-подорож “Навколо світу” провела викладач географії Світлана Волощук. Здобувачі освіти не тільки розширили горизонти знань, але й відчули себе дослідниками віддалених куточків нашої планети. Навчальна подорож стала захопливим відкриттям у країні Знань.

Сьогодні, 27.02.2024 відбулося нагородження учасників Вікімарафону 2024, які з гордістю пройшли весь шлях від початку до фінішу. Величезна подяка кожному з вас за відданість та наполегливість! Нам дуже приємно було слідкувати за вашими досягненнями. Нехай ця перемога буде лише початком нових великих подій у вашому житті! Дякуємо за вашу енергію та відданість.

Майстер виробничого навчання Оксана ОВСЯНИК разом із здобувачами освіти групи № 44 26.02.2024 року обговорили важливу тему “Шануймо, бережімо і любім”.Під час виховного заходу було розглянуто родинні цінності, культуру поведінки, взаємини в сім’ї, любов до батьків, поважне ставлення та вміння цінувати важку батьківську працю.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x