Участь у регіональному семінарі-практикумі

З метою підвищення рівня професійної компетентності, орієнтованої на удосконалення навичок сучасних технологій будівництва, майстри та викладачі нашого училища взяли участь у Регіональному семінарі-практикумі «Каркасно-обшивне зведення будівель з використанням комплектних систем КНАУФ» на базі ДНЗ «Борщівський професійний ліцей». Цікаві майстер-класи, доступно висвітлений матеріал, дружня атмосфера. Щире спасибі керівнику освітніх проектів ТОВ « КНАУФ ГІПС КИЇВ» Тетяні Остапченко та господарям заходу за цікаві майстер-класи, доступно висвітлений матеріал, дружню атмосферу.
Працівники ДНЗ « Чортківське ВПУ »: майстер виробничого навчання Руслан Дубик, майстер виробничого навчання Анатолій Родзоній, викладач Марія Паньків.

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю…Героям Майдану, які померли за світле майбутнє України, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, учні 31 групи приєдналися до заходу Заводської об’єднаної територіальної громади.”Майдан – кривава стежка до свободи”.

#UAразом

16 лютого з нагоди “Дня єднання” в ДНЗ “Чортківське ВПУ” було проведено марафон під гаслом: “Нема в нас Заходу і Сходу! Ми – українці! Одна родина!”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x